Dr. Yakup Özdemir

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şirintepe, Güroymak Devlet Hst., 13800 Güroymak/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüsrev Paşa, 1222. Sk., 13000 Bitlis Merkez/Bitlis  Bitlis
Bitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yakup Özdemir Hakkında

Yakup Özdemir Kimdir?

Dr. Yakup Özdemir, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yakup Özdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yakup Özdemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yakup Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yakup Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yakup Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Özdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yakup Özdemir ile anlaşmalı?
Yakup Özdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yakup Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yakup Özdemir Aile HekimliğiBıtlıs Güroymak Devlet HastanesıBitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yakup Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yakup Özdemir Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yakup Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yakup Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yakup Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yakup Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.