Dr. Yahya Kotuk

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şirintepe, Güroymak Devlet Hst., 13800 Güroymak/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüsrev Paşa, 1222. Sk., 13000 Bitlis Merkez/Bitlis  Bitlis
Bitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yahya Kotuk Hakkında

Yahya Kotuk Kimdir?

Dr. Yahya Kotuk, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Yahya Kotuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yahya Kotuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yahya Kotuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yahya Kotuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Kotuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yahya Kotuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Kotuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yahya Kotuk ile anlaşmalı?
Yahya Kotuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yahya Kotuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yahya Kotuk Aile HekimliğiBıtlıs Güroymak Devlet HastanesıBitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yahya Kotuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yahya Kotuk Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Yahya Kotuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yahya Kotuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yahya Kotuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Kotuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yahya Kotuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Kotuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.