Dr. Veysel Ersin Yargıcı

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Veysel Ersin Yargıcı Hakkında

Veysel Ersin Yargıcı Kimdir?

Dr. Veysel Ersin Yargıcı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Veysel Ersin Yargıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Veysel Ersin Yargıcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Veysel Ersin Yargıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Veysel Ersin Yargıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. V Yargıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. V Yargıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Veysel Ersin Yargıcı ile anlaşmalı?
Veysel Ersin Yargıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Veysel Ersin Yargıcı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Veysel Ersin Yargıcı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Veysel Ersin Yargıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. V Yargıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Veysel Ersin Yargıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. V Yargıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.