Dr. Veli Kılınç

Tıbbi Biyokimya - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İnönü, Trabzonspor Blv., 61040 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Veli Kılınç Hakkında

Veli Kılınç Kimdir?

Dr. Veli Kılınç, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Veli Kılınç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Veli Kılınç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Veli Kılınç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Veli Kılınç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. V Kılınç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Veli Kılınç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. V Kılınç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Veli Kılınç ile anlaşmalı?
Veli Kılınç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Veli Kılınç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Veli Kılınç Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Veli Kılınç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Veli Kılınç Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Veli Kılınç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Veli Kılınç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Veli Kılınç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. V Kılınç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Veli Kılınç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. V Kılınç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.