Dr. Ünal Erbeyli

Pratisyen Hekimlik - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Elmadağ Cad., Türkkuyusu, 48400 Bodrum/Muğla  Muğla
Muğla Bodrum Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ünal Erbeyli Hakkında

Ünal Erbeyli Kimdir?

Dr. Ünal Erbeyli, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ünal Erbeyli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ünal Erbeyli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ünal Erbeyli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ünal Erbeyli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Erbeyli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ünal Erbeyli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Erbeyli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ünal Erbeyli ile anlaşmalı?
Ünal Erbeyli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ünal Erbeyli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ünal Erbeyli Muğla Bodrum Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ünal Erbeyli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ünal Erbeyli Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ünal Erbeyli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ünal Erbeyli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ünal Erbeyli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Erbeyli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ünal Erbeyli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Erbeyli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.