Dr. Ümüt Sevinç

Pratisyen Hekimlik - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ümüt Sevinç Hakkında

Ümüt Sevinç Kimdir?

Dr. Ümüt Sevinç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümüt Sevinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ümüt Sevinç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ümüt Sevinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ümüt Sevinç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Sevinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ümüt Sevinç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Sevinç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümüt Sevinç ile anlaşmalı?
Ümüt Sevinç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ümüt Sevinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ümüt Sevinç Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ümüt Sevinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ümüt Sevinç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ümüt Sevinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ümüt Sevinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ümüt Sevinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Sevinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ümüt Sevinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Sevinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.