Doktorun Adresi (2)

Han, Hastane Cad., 10600 Susurluk/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Susurluk Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Umut Karasu Hakkında

Umut Karasu Kimdir?

Dr. Umut Karasu, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Umut Karasu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Umut Karasu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Umut Karasu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Umut Karasu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Karasu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Umut Karasu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Karasu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Umut Karasu ile anlaşmalı?
Umut Karasu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Umut Karasu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Umut Karasu Balikesır Susurluk Devlet HastanesıT.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Umut Karasu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Umut Karasu Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Umut Karasu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Umut Karasu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Umut Karasu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Karasu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Umut Karasu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Karasu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.