Doktorun Adresi

İhsaniye Mh., Abdül Ezel Paşa Cd. No:28, 42040 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ümmühan Çetin Hakkında

Ümmühan Çetin Kimdir?

Dr. Ümmühan Çetin, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümmühan Çetin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ümmühan Çetin Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

meyra..

Bugün hastasıydım, biraz korkmuştum ama korktuğum gibi birisi değildi. Ve işini de çok iyi yaptı. Allah razı olsun ki dişimi olduğunca az acıtarak çekti. Çok memnun kaldım kendisinden. Eli cok yatkin, Tavsiyemdir Ümmühan Hoca.. ? -Hümeyra Su 11-07-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ümmühan Çetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ümmühan Çetin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ümmühan Çetin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çetin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümmühan Çetin ile anlaşmalı?
Ümmühan Çetin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ümmühan Çetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ümmühan Çetin Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ümmühan Çetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ümmühan Çetin Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ümmühan Çetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ümmühan Çetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ümmühan Çetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ümmühan Çetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.