Doktorun Adresi

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ümmet Abur Hakkında

Ümmet Abur Kimdir?

Dr. Ümmet Abur, Tıbbi Genetik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümmet Abur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ümmet Abur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ümmet Abur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ümmet Abur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Abur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ümmet Abur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Abur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümmet Abur ile anlaşmalı?
Ümmet Abur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ümmet Abur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ümmet Abur 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ümmet Abur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ümmet Abur Tıbbi Genetik, uzmanıdır.

Dr. Ümmet Abur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ümmet Abur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ümmet Abur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Abur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ümmet Abur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Abur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.