Dr. Uğur Yayla

Göz Hastalıkları - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Uğur Yayla Hakkında

Uğur Yayla Kimdir?

Dr. Uğur Yayla, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğur Yayla, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.06.2015)

Uğur Yayla Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur Yayla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur Yayla kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Yayla ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur Yayla için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Yayla şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Uğur Yayla ile anlaşmalı?
Uğur Yayla kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Uğur Yayla nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Uğur Yayla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur Yayla hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Uğur Yayla Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Uğur Yayla için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur Yayla muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur Yayla hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Yayla ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur Yayla hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Yayla hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.