Dr. Uğur Ölçen, Antalya, Pratisyen Hekimlik

Dr. Uğur Ölçen

Pratisyen Hekimlik - Antalya

Alternatif Tıp, Şişmanlık (Obezite), Akupunktur İle Zayıflama

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Muratpaşa 30 Nolu Asm  Muratpaşa, Antalya
30 Nolu ASM

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Uğur Ölçen Hakkında

Uğur Ölçen Kimdir?

Dr. Uğur Ölçen, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğur Ölçen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur Ölçen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur Ölçen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Ölçen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur Ölçen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Ölçen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Uğur Ölçen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Uğur Ölçen 30 Nolu ASM bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur Ölçen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Uğur Ölçen Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme, Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Alternatif Tıp, Şişmanlık (Obezite), Akupunktur İle Zayıflama, Dolgu Uygulamasi, Alerjik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Uğur Ölçen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur Ölçen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur Ölçen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Ölçen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur Ölçen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Ölçen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.