Dr. Uğur Koparan, Aydın, Pratisyen Hekimlik

Dr. Uğur Koparan

Pratisyen Hekimlik - Aydın

Zayıflama, Ağrı, Genel Sağlık

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bozdoğan  Bozdoğan, Aydın
Sırma Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Uğur Koparan Kimdir?

Dr. Uğur Koparan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğur Koparan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur Koparan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur Koparan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. U Koparan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur Koparan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. U Koparan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Uğur Koparan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Uğur Koparan Sırma Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur Koparan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Uğur Koparan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Medikal estetik, Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama, Ağrı, Genel Sağlık, Yüz Estetik Uygulamaları, Enerji Tıbbı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Uğur Koparan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur Koparan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur Koparan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. U Koparan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur Koparan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. U Koparan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.