Dr. Uğur Çağlayan, Tekirdağ, Pratisyen Hekimlik

Dr. Uğur Çağlayan

Pratisyen Hekimlik - Tekirdağ

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..KARDEŞ

Sadece bir kas gevsetici ilac almak icin ziyaret eden annemin acil kalp rahatsizligini tespit eden basarili bir doktor. Siz ve aileniz için çok güvenilir, hastaya ilgi ve alakası cok iyi tam bir aile hekimi. Kendisinin başarılarının devamını diler, sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 05-03-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur Çağlayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur Çağlayan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. U Çağlayan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur Çağlayan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. U Çağlayan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Uğur Çağlayan ile anlaşmalı?

Uğur Çağlayan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Uğur Çağlayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Uğur Çağlayan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur Çağlayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Uğur Çağlayan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Uğur Çağlayan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur Çağlayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur Çağlayan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. U Çağlayan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur Çağlayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. U Çağlayan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.