Doktorun Adresi

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü,, Kepez Mevkii, 09010 Efeler/Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ufuk Katkıcı Hakkında

Ufuk Katkıcı Kimdir?

Dr. Ufuk Katkıcı, Adli Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ufuk Katkıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ufuk Katkıcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ufuk Katkıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ufuk Katkıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Katkıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ufuk Katkıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. U Katkıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ufuk Katkıcı ile anlaşmalı?
Ufuk Katkıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ufuk Katkıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ufuk Katkıcı Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ufuk Katkıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ufuk Katkıcı Adli Tıp, uzmanıdır.

Dr. Ufuk Katkıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ufuk Katkıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ufuk Katkıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Katkıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ufuk Katkıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Katkıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.