Doktorun Adresi

Yeni Mh., Yeni, Antalya Cad., 15030 Burdur Merkez/Burdur  Burdur
Burdur Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Türkay Devrent Hakkında

Türkay Devrent Kimdir?

Dr. Türkay Devrent, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkay Devrent, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkay Devrent Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Türkay Devrent tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Türkay Devrent kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Devrent ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Türkay Devrent için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Devrent şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Türkay Devrent ile anlaşmalı?
Türkay Devrent kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Türkay Devrent nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Türkay Devrent Burdur Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Türkay Devrent hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Türkay Devrent Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Türkay Devrent için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Türkay Devrent muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Türkay Devrent hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Devrent ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Türkay Devrent hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Devrent hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.