Dr. Turgut Yıldırım Şeker

Radyoloji - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul  Samsun
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Turgut Yıldırım Şeker Hakkında

Turgut Yıldırım Şeker Kimdir?

Dr. Turgut Yıldırım Şeker, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Turgut Yıldırım Şeker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Turgut Yıldırım Şeker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Turgut Yıldırım Şeker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Turgut Yıldırım Şeker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Şeker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Şeker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Turgut Yıldırım Şeker ile anlaşmalı?
Turgut Yıldırım Şeker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Turgut Yıldırım Şeker Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Turgut Yıldırım Şeker Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Turgut Yıldırım Şeker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Şeker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Turgut Yıldırım Şeker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Şeker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.