Dr. Tülay Çelikkıran

Pratisyen Hekimlik - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dikkaldırım, Zübeyde Hanım Cd., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tülay Çelikkıran Hakkında

Tülay Çelikkıran Kimdir?

Dr. Tülay Çelikkıran, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Tülay Çelikkıran, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tülay Çelikkıran Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tülay Çelikkıran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tülay Çelikkıran kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Çelikkıran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tülay Çelikkıran için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Çelikkıran şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tülay Çelikkıran ile anlaşmalı?
Tülay Çelikkıran kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tülay Çelikkıran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tülay Çelikkıran Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tülay Çelikkıran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tülay Çelikkıran Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Tülay Çelikkıran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tülay Çelikkıran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tülay Çelikkıran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Çelikkıran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tülay Çelikkıran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Çelikkıran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.