Dr. Tuğba Demirhan

Anestezi ve Reanimasyon - Yozgat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Akçay, 06890 Kızılcahamam/Ankara  Ankara
Ankara Kızılcahamam Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayanoğlu, 66900 Yerköy/Yozgat  Yozgat
Yozgat Yerköy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuğba Demirhan Hakkında

Tuğba Demirhan Kimdir?

Dr. Tuğba Demirhan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuğba Demirhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tuğba Demirhan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tuğba Demirhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tuğba Demirhan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Demirhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tuğba Demirhan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Demirhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğba Demirhan ile anlaşmalı?
Tuğba Demirhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tuğba Demirhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tuğba Demirhan Ankara Kızılcahamam Devlet HastanesıYozgat Yerköy Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tuğba Demirhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tuğba Demirhan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Tuğba Demirhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tuğba Demirhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tuğba Demirhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Demirhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tuğba Demirhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Demirhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.