Dr. Tuba Esen

Tıbbi Biyokimya - Şanlıurfa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuba Esen Hakkında

Tuba Esen Kimdir?

Dr. Tuba Esen, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuba Esen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Karadeniz Teknik Ünversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.07.2011)

Tuba Esen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tuba Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tuba Esen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Esen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tuba Esen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Esen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuba Esen ile anlaşmalı?
Tuba Esen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tuba Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tuba Esen Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tuba Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tuba Esen Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Tuba Esen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tuba Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tuba Esen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Esen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tuba Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Esen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.