Doktorun Adresi

Kirazlıdere, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tevrat Özalp Hakkında

Tevrat Özalp Kimdir?

Dr. Tevrat Özalp, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tevrat Özalp, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tevrat Özalp Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..lıç

Tevrat bey çok ama çok değerli bir doktordur allah razı olsun 2005 yılında önce allahım sonra onun sayesınde hayattayım bizim ülkemizin Tevrat bey gibi doktorlara çok ıhtıyacı var ben kendisine Nur yüzlü doktor diyorum ve benim hayatta kalmam için yapmış olduğu operasyondan dolayı kendisine sonsuz saygı ve tesekkürediyorum 10-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tevrat Özalp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tevrat Özalp kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Özalp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tevrat Özalp için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Özalp şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tevrat Özalp ile anlaşmalı?
Tevrat Özalp kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tevrat Özalp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tevrat Özalp Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tevrat Özalp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tevrat Özalp Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Tevrat Özalp için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tevrat Özalp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tevrat Özalp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Özalp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tevrat Özalp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Özalp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.