Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Teoman Kılıç Hakkında

Teoman Kılıç Kimdir?

Dr. Teoman Kılıç, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Teoman Kılıç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 28.05.2004)

Teoman Kılıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hat..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisi Kocaeli Üniversite hastanesinde çalışıyor olmasına rağmen İstanbul'a gelerek Prof. Dr. Kürşat Tigen ile beraber açık kalp ameliyatinda bile kapatilamayan, ölümle yüzyüze gelmeme sebep olmuş asd (kalp deliği) rahatsizligimi kapalı yöntem ile tedavi etmiştir. Ömrümün sonuna kadar minnet duyacağım benim için efsane doktordur. İnşallah en kısa zamanda kendisini ziyaret edip tekrar teşekkür etmek nasip olur. 28-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Teoman Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Teoman Kılıç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Kılıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Teoman Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Kılıç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Teoman Kılıç ile anlaşmalı?
Teoman Kılıç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Teoman Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Teoman Kılıç Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Teoman Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Teoman Kılıç Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Teoman Kılıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Teoman Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Teoman Kılıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Kılıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Teoman Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Kılıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.