Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Teoman Başaran Hakkında

Teoman Başaran Kimdir?

Dr. Teoman Başaran, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Teoman Başaran, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Teoman Başaran Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..aş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saygıdeğer Teoman hocam , siz bir doktor olarak bu ülkenin sahip olduğu ender insanlardan birisiniz. Çorum sizin kıymetinizi biliyor. Yolunuz ve bahtınız açık olsun .Bayattan Ali Aktaş 02-01-2019

tafa resul..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Belfıtığı başlangıcım vardı Rabbimin izniyle ve sizin sayenizde 2 senedir ağırım falan kalmadı Allah sizden razı olsun hocam 21 kasımda randevu aldım çarpık bacak ve boy uzatma ile ilgili görüşmek istiyorum saygılarımla sağlıcakla kalın Allah emanet olun 12-11-2017

os..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimin iyileşmesinde önce rabbimin izni ile Teoman hoca ayağını iyileştirdi aşil leri kopmuştu amaliyat etmiyeceğim dedi sabırla korseyle tedavi etti çok tşkürler teoman doktora 10-11-2017

16 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Teoman Başaran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Teoman Başaran kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Başaran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Teoman Başaran için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Başaran şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Teoman Başaran ile anlaşmalı?
Teoman Başaran kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Teoman Başaran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Teoman Başaran T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Teoman Başaran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Teoman Başaran Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Teoman Başaran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Teoman Başaran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Teoman Başaran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Başaran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Teoman Başaran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Başaran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.