Dr. Temel Utku Öztürk

Pratisyen Hekimlik - Amasya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kirazlıdere, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Temel Utku Öztürk Hakkında

Temel Utku Öztürk Kimdir?

Dr. Temel Utku Öztürk, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Temel Utku Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Temel Utku Öztürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Temel Utku Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Temel Utku Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Temel Utku Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Öztürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Temel Utku Öztürk ile anlaşmalı?
Temel Utku Öztürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Temel Utku Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Temel Utku Öztürk Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Temel Utku Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Temel Utku Öztürk Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Temel Utku Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Temel Utku Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Temel Utku Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Temel Utku Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.