Dr. Tarık Gandi Çinçin, Hatay, Genel Cerrahi

Dr. Tarık Gandi Çinçin

Genel Cerrahi - Hatay

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Osman Yılmaz, İlyas Uzuner Cad No:1, 41400 Gebze/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..ra

Öncelikle alanında bu kadar bilgi sahipi bir doktor ile henüz tanışmamışstım zehirli guatr hastasıydım oldukça zor evrelerden geçiyordum sürekli kan tahlili verip doktorlardan oldukça kötü yorumlar almaktaydım bu beni oldukça kötü etkiliyordu ardından bu site üzerindeki yorumları okuyarak Tarık Gandi beye randevu aldım ve tedavi sürecimi düzeni ve haftalar boyunca takip ettik ilaç tedavis aldım ve sonuçlarım iyleşmeye başladı herkes ameliyat olmamı soylerken Tarık bey ameliyatın bu süreçte olmayacağını söyledi ve tedavı sonucunda ameliyata girmeden ilaç kullanarak tedavı oldum kendisinden Allah razı olsun çok iyi bir doktor mesleğinde başarılar diliyorum 30-08-2019

gül..kmak Özdem

2008 bu yana zehirli guatr hastasıyım gitmedigim üniversite hastanesi kalmadi cogu doktor yapabileceğimiz ameliyat degil dedi hastanelerden ve aldığım olumsuz cevaplar yüzünden umudumu tamamen kaybetmiş ve bu rahatsızlık la yaşamaya karar vermişken Allah karsima Tarık beyi çıkardı tavsiye üzerine gittim sonuçlarimi görür görmez acil ameliyat dedi ve ben yapabilirim dedi ameliyat sonrası ses kısıklığı ağrı sızı vesayre hiç bişey yaşamadım Allah kendisinden razı olsun ve lütfen başka hastanelerde bu tür hastalık üzerine çare aramayın kesinlikle Tarık beyi tercih edin bu arada ilgili Bir doktor yazmakla bitmez harika birisi kendisine cooook teşekkür ederim beni bu rahatsızlık tan kurtardığı için önce Allah'ın izniyle sonrada Tarık beyi n sayesinde kurtuldum 25-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tarık Gandi Çinçin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tarık Gandi Çinçin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Çinçin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tarık Gandi Çinçin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Çinçin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tarık Gandi Çinçin ile anlaşmalı?
Tarık Gandi Çinçin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tarık Gandi Çinçin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tarık Gandi Çinçin Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tarık Gandi Çinçin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tarık Gandi Çinçin Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Tarık Gandi Çinçin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tarık Gandi Çinçin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tarık Gandi Çinçin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Çinçin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tarık Gandi Çinçin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Çinçin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.