Dr. Tangül Şan

Histoloji ve Embriyoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Tangül Şan Hakkında

Tangül Şan Kimdir?

Dr. Tangül Şan, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tangül Şan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tangül Şan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tangül Şan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tangül Şan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Şan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tangül Şan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tangül Şan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tangül Şan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tangül Şan Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Tangül Şan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tangül Şan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tangül Şan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Şan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tangül Şan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Şan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.