Doktorun Adresi

Zafer Mah., Bülent Ecevit Blv. No:33, 59850 Çorlu/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Taner Hancı Hakkında

Taner Hancı Kimdir?

Dr. Taner Hancı, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Taner Hancı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Taner Hancı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Taner Hancı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Taner Hancı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Hancı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Taner Hancı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Hancı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Taner Hancı ile anlaşmalı?
Taner Hancı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Taner Hancı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Taner Hancı Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Taner Hancı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Taner Hancı Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Taner Hancı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Taner Hancı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Taner Hancı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Hancı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Taner Hancı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Hancı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.