Dr. Tamer Dikmen

Pratisyen Hekimlik - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Ahmet can Bali Sok. no:15, Gülbaharhatun, 61040 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tamer Dikmen Hakkında

Tamer Dikmen Kimdir?

Dr. Tamer Dikmen, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Tamer Dikmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tamer Dikmen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tamer Dikmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tamer Dikmen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Dikmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tamer Dikmen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Dikmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tamer Dikmen ile anlaşmalı?
Tamer Dikmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tamer Dikmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tamer Dikmen Aile HekimliğiTrabzon İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tamer Dikmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tamer Dikmen Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Tamer Dikmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tamer Dikmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tamer Dikmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Dikmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tamer Dikmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Dikmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.