Doktorun Adresi

Yeni, 5315. Sokak., Cemalpaşa Cad., 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Toros Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Süleyman Ülger Hakkında

Süleyman Ülger Kimdir?

Dr. Süleyman Ülger, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Süleyman Ülger, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Ülger Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Süleyman Ülger tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Süleyman Ülger kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ülger ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Süleyman Ülger için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ülger şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Süleyman Ülger ile anlaşmalı?
Süleyman Ülger kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Süleyman Ülger nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Süleyman Ülger Mersın Toros Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Süleyman Ülger hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Süleyman Ülger Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Süleyman Ülger için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Süleyman Ülger muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Süleyman Ülger hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ülger ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Süleyman Ülger hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ülger hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.