Dr. Süleyman Esat Şen, Eskişehir, Acil Tıp

Dr. Süleyman Esat Şen

Acil Tıp - Eskişehir

Randevu Al Değerlendir

Adres (2)

Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir, Turkey  Eskişehir
Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat, Turkey  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Süleyman Esat Şen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Süleyman Esat Şen kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Şen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Süleyman Esat Şen için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Şen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Süleyman Esat Şen ile anlaşmalı?

Süleyman Esat Şen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Süleyman Esat Şen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Süleyman Esat Şen Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)Yozgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Süleyman Esat Şen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Süleyman Esat Şen Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Süleyman Esat Şen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Süleyman Esat Şen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Süleyman Esat Şen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Şen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Süleyman Esat Şen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Şen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.