Dr. Suat Okan

Anestezi ve Reanimasyon - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Eğitim Mah. Poyraz Sokak Söğütlüçeşme İş Hanı 1/41 Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Sahrayı Cedit, 34722 Kadıköy/İstanbul  Bursa
İşyeri Hekimi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Suat Okan Hakkında

Suat Okan Kimdir?

Dr. Suat Okan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Suat Okan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Suat Okan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Suat Okan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Suat Okan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Okan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Suat Okan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Okan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Suat Okan ile anlaşmalı?
Suat Okan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Suat Okan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Suat Okan İşyeri Hekimi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Suat Okan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Suat Okan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Suat Okan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Suat Okan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Suat Okan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Okan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Suat Okan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Okan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.