Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ulcan..ay

Sımdiye kadar gördugum en samimi en candan ve hasta doktor iliskisene cok önem veren bir hoca, sayesinde babam cok sükür saglıgına kavustu . Adamsın Soner hocam... 13-07-2018

ş Mavi..a

müthiş ilgi alakanızla beni ayaga kaldırdıgınız için tüm ekibiniz ve size çok teşekkür ederim hocam. 17-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Soner Gürsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Soner Gürsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Gürsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Soner Gürsoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Gürsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Soner Gürsoy ile anlaşmalı?
Soner Gürsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Soner Gürsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Soner Gürsoy İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Soner Gürsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Soner Gürsoy Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Soner Gürsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Soner Gürsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Soner Gürsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Gürsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Soner Gürsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Gürsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.