Dr. Sırrı Yalçınöz

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Cedit, Turan Güneş Cad. Hastane sokak, 41300 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sırrı Yalçınöz Hakkında

Sırrı Yalçınöz Kimdir?

Dr. Sırrı Yalçınöz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Sırrı Yalçınöz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sırrı Yalçınöz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sırrı Yalçınöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sırrı Yalçınöz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Yalçınöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sırrı Yalçınöz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Yalçınöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sırrı Yalçınöz ile anlaşmalı?
Sırrı Yalçınöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sırrı Yalçınöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sırrı Yalçınöz Kocaelı Devlet HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sırrı Yalçınöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sırrı Yalçınöz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Sırrı Yalçınöz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sırrı Yalçınöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sırrı Yalçınöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Yalçınöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sırrı Yalçınöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Yalçınöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.