Dr. Sibel Kabay

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Kütahya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İstiklal, Okmeydanı Cd., 43040 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sibel Kabay Hakkında

Sibel Kabay Kimdir?

Dr. Sibel Kabay, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Sibel Kabay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sibel Kabay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sibel Kabay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sibel Kabay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Kabay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sibel Kabay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Kabay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sibel Kabay ile anlaşmalı?
Sibel Kabay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sibel Kabay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sibel Kabay S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sibel Kabay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sibel Kabay Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. Sibel Kabay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sibel Kabay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sibel Kabay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Kabay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sibel Kabay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Kabay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.