Dr. Sezai Çubuk

Göğüs Cerrahisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sezai Çubuk Hakkında

Sezai Çubuk Kimdir?

Dr. Sezai Çubuk, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sezai Çubuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 18.10.2012)

Sezai Çubuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sezai Çubuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sezai Çubuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Çubuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sezai Çubuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Çubuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sezai Çubuk ile anlaşmalı?
Sezai Çubuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sezai Çubuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sezai Çubuk Gülhane Eğitim Ve Araştırma HastanesiMsb 1. Basamak Sağlık Tesisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sezai Çubuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sezai Çubuk Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Sezai Çubuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sezai Çubuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sezai Çubuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Çubuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sezai Çubuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Çubuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.