Dr. Şeyma Baykan, Adıyaman, Pratisyen Hekimlik

Dr. Şeyma Baykan

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

İnönü Ünv., 44000 Üzümlü/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şeyma Baykan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şeyma Baykan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Baykan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şeyma Baykan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Baykan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şeyma Baykan ile anlaşmalı?
Şeyma Baykan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şeyma Baykan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şeyma Baykan İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp MerkeziYetkilendirilmiş Aile Hekimliğı (Kurum Hekimliği) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şeyma Baykan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şeyma Baykan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Şeyma Baykan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şeyma Baykan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şeyma Baykan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Baykan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şeyma Baykan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Baykan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.