Dr. Seyfullah Sarı

Pratisyen Hekimlik - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Seyfullah Sarı Hakkında

Seyfullah Sarı Kimdir?

Dr. Seyfullah Sarı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Seyfullah Sarı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seyfullah Sarı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Seyfullah Sarı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Seyfullah Sarı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Sarı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Seyfullah Sarı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Sarı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seyfullah Sarı ile anlaşmalı?
Seyfullah Sarı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Seyfullah Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Seyfullah Sarı T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Seyfullah Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Seyfullah Sarı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Seyfullah Sarı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seyfullah Sarı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Seyfullah Sarı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Sarı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Seyfullah Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Sarı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.