Dr. Şeyda Yalçınbayır

Tıbbi Mikrobiyoloji - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dikkaldırım, Zübeyde Hanım Cd., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şeyda Yalçınbayır Hakkında

Şeyda Yalçınbayır Kimdir?

Dr. Şeyda Yalçınbayır, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Şeyda Yalçınbayır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şeyda Yalçınbayır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şeyda Yalçınbayır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şeyda Yalçınbayır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Yalçınbayır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şeyda Yalçınbayır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Yalçınbayır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şeyda Yalçınbayır ile anlaşmalı?
Şeyda Yalçınbayır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şeyda Yalçınbayır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şeyda Yalçınbayır Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)Bursa Zübeyde Hanim Doğumevı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şeyda Yalçınbayır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şeyda Yalçınbayır Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Şeyda Yalçınbayır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şeyda Yalçınbayır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şeyda Yalçınbayır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Yalçınbayır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şeyda Yalçınbayır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Yalçınbayır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.