Dr. Şeyda Kaya Örs

Göğüs Cerrahisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenişehir, Gaziler Cad No:331, 35110 Tepecik/Konak/İzmir  İzmir
İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şeyda Kaya Örs Hakkında

Şeyda Kaya Örs Kimdir?

Dr. Şeyda Kaya Örs, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şeyda Kaya Örs, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şeyda Kaya Örs Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şeyda Kaya Örs tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şeyda Kaya Örs kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Kaya Örs ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şeyda Kaya Örs için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Kaya Örs şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şeyda Kaya Örs ile anlaşmalı?
Şeyda Kaya Örs kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şeyda Kaya Örs nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şeyda Kaya Örs İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şeyda Kaya Örs hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şeyda Kaya Örs Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Şeyda Kaya Örs için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şeyda Kaya Örs muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şeyda Kaya Örs hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Kaya Örs ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şeyda Kaya Örs hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Kaya Örs hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.