Dr. Sevgi Bodur

Klinik Biyokimya - Afyon Karahisar

Takvim talep et Değerlendir

Sevgi Bodur Hakkında

Sevgi Bodur Kimdir?

Dr. Sevgi Bodur, Klinik Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevgi Bodur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sevgi Bodur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sevgi Bodur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sevgi Bodur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Bodur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sevgi Bodur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sevgi Bodur bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sevgi Bodur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sevgi Bodur Klinik Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Sevgi Bodur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevgi Bodur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sevgi Bodur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Bodur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sevgi Bodur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Bodur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.