Dr. Sevcan Avcı

Klinik Biyokimya - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Sevcan Avcı Hakkında

Sevcan Avcı Kimdir?

Dr. Sevcan Avcı, Klinik Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevcan Avcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sevcan Avcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sevcan Avcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sevcan Avcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Avcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sevcan Avcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sevcan Avcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sevcan Avcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sevcan Avcı Klinik Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Sevcan Avcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevcan Avcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sevcan Avcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Avcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sevcan Avcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Avcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.