Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sertaç Büyükyaylacı Özden Hakkında

Sertaç Büyükyaylacı Özden Kimdir?

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sertaç Büyükyaylacı Özden, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 25.04.2000)

Sertaç Büyükyaylacı Özden Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Büyükyaylacı Özden ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Büyükyaylacı Özden şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sertaç Büyükyaylacı Özden ile anlaşmalı?
Sertaç Büyükyaylacı Özden kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Büyükyaylacı Özden ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sertaç Büyükyaylacı Özden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Büyükyaylacı Özden hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.