Doktorun Adresi

Üniversite, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serkan Kongur Hakkında

Serkan Kongur Kimdir?

Dr. Serkan Kongur, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Serkan Kongur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serkan Kongur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serkan Kongur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serkan Kongur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Kongur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serkan Kongur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Kongur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serkan Kongur ile anlaşmalı?
Serkan Kongur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serkan Kongur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serkan Kongur Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serkan Kongur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serkan Kongur Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Serkan Kongur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serkan Kongur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serkan Kongur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Kongur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serkan Kongur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Kongur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.