Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..muş

Genç ve dinamik bir doktor. Eşimin riskli ameliyatını başlarıyla gerçekleştirdi. Hastasıyla çok ilgili bir doktor, başarılı bir kariyer diliyorum. 24-01-2019

n..ilgin Fakçi

Babamın bu kadar riskli ameliyatını üstlendiğiniz en iyi sonuçla yüzümüzü güldürdüğünüz için elinize emeğinize sağlık sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var. Zekanız başarınız daim olsun. Allah razı olsun 01-12-2018

Uğur..çı

Babama karşı olan çaba ve emeginizden dolayı Allah sizden razı olsun. Sizin gibi doktorlar var olduğu sürece bizlerin sırtı yere gelmez iyiki varsınız. Başarılarınız daim olsun. 01-12-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serkan Karamazak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serkan Karamazak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Karamazak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serkan Karamazak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Karamazak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serkan Karamazak ile anlaşmalı?
Serkan Karamazak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serkan Karamazak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serkan Karamazak T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serkan Karamazak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serkan Karamazak Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Serkan Karamazak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serkan Karamazak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serkan Karamazak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Karamazak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serkan Karamazak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Karamazak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.