Dr. Serkan Değirmencioğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Şehitler, Akhisar Cad. D:1, 45020 Merkez,/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serkan Değirmencioğlu Hakkında

Serkan Değirmencioğlu Kimdir?

Dr. Serkan Değirmencioğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Serkan Değirmencioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.08.2011)
  • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.08.2011)

Serkan Değirmencioğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..ms
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem son evre kolon kanseri,tümörü karaciğere yayılmıştı ve umudumuz kalmamisti Pamukkale Üniversitesinde Serkan hocayla tanisana kadar. Hastalarıyla o kadar ilgili ve samimi bir doktor ki. Annemi hemen tedaviye aldı.Tedaviye başladığımızda tümör iyice büyümüş ve annemin kilosu 44e kadar düşmüştü.Serkan hoca doğru tedaviyi yaptı annemin tumorleri geriledi ve ameliyat oldu. Pataloji sonucumuz da iyi geldi çok şükür annem sagligindaki kilosuna ve yaşamına hocam sayesinde kavuştu. 20-11-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serkan Değirmencioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serkan Değirmencioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Değirmencioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serkan Değirmencioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Değirmencioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serkan Değirmencioğlu ile anlaşmalı?
Serkan Değirmencioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serkan Değirmencioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serkan Değirmencioğlu Manısa Devlet HastanesıPamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serkan Değirmencioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serkan Değirmencioğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır.

Dr. Serkan Değirmencioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serkan Değirmencioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serkan Değirmencioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Değirmencioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serkan Değirmencioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Değirmencioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.