Dr. Serdar Yarar

Histoloji ve Embriyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İnönü, Trabzonspor Blv., 61040 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Yarar Hakkında

Serdar Yarar Kimdir?

Dr. Serdar Yarar, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Yarar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serdar Yarar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serdar Yarar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serdar Yarar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Yarar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serdar Yarar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Yarar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Yarar ile anlaşmalı?
Serdar Yarar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serdar Yarar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serdar Yarar Trabzon Fatıh Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serdar Yarar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serdar Yarar Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Serdar Yarar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serdar Yarar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serdar Yarar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Yarar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serdar Yarar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Yarar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.