Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Ünlüsoy Hakkında

Serdar Ünlüsoy Kimdir?

Dr. Serdar Ünlüsoy, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Ünlüsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serdar Ünlüsoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..toğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

On numara kral doktor. Güler yüzlü ve mesleğinin gerçekten hakkını veriyor. Allah ondan razı olsun. Allah her daim kolaylıklar versin inşallah... 24-09-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serdar Ünlüsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serdar Ünlüsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ünlüsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serdar Ünlüsoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ünlüsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Ünlüsoy ile anlaşmalı?
Serdar Ünlüsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serdar Ünlüsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serdar Ünlüsoy Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serdar Ünlüsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serdar Ünlüsoy Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Serdar Ünlüsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serdar Ünlüsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serdar Ünlüsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ünlüsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serdar Ünlüsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ünlüsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.