Dr. Serdar Kelek

Tıbbi Biyokimya - Zonguldak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Osmaniye Köyü, Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop  Sinop
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Kelek Hakkında

Serdar Kelek Kimdir?

Dr. Serdar Kelek, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Kelek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serdar Kelek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serdar Kelek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serdar Kelek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Kelek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serdar Kelek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Kelek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Kelek ile anlaşmalı?
Serdar Kelek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serdar Kelek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serdar Kelek Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serdar Kelek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serdar Kelek Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Serdar Kelek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serdar Kelek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serdar Kelek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Kelek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serdar Kelek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Kelek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.