Dr. Serdar Karaburun

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kazımdirik, 35100 Bornova/İzmir  İzmir
Yedigün Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Karaburun Hakkında

Serdar Karaburun Kimdir?

Dr. Serdar Karaburun, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Karaburun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serdar Karaburun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serdar Karaburun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serdar Karaburun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Karaburun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serdar Karaburun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Karaburun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Karaburun ile anlaşmalı?
Serdar Karaburun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serdar Karaburun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serdar Karaburun Yedigün Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serdar Karaburun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serdar Karaburun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Serdar Karaburun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serdar Karaburun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serdar Karaburun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Karaburun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serdar Karaburun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Karaburun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.