Dr. Serap Tosun

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Malatya

Takvim talep et Değerlendir

Serap Tosun Hakkında

Serap Tosun Kimdir?

Dr. Serap Tosun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Serap Tosun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serap Tosun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serap Tosun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serap Tosun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Tosun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serap Tosun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serap Tosun bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serap Tosun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serap Tosun Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Serap Tosun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serap Tosun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serap Tosun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Tosun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serap Tosun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Tosun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.