Dr. Serap Eren, İzmir, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Serap Eren

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Serap Eren Hakkında

Serap Eren Kimdir?

Dr. Serap Eren, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Serap Eren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.03.1998)

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ibe..ram
Zamanlama
İlgi
Ortam

Serap hanım mükemmel bir doktor 2011 yılda başlayan bır bogaz enfeksıyonm vardı doktora gttm basıt bır bogaz agrısı denilmştı antıbyotık verıldı gectı ama şişlk gtmedı aradan 2 hafta sonra tekrarlayn agrı hep bu şeklde ilerlıyordu gtmedıgım devlet hastahnesı ve özel hastane kalmadı en son ekol hasthnesıne gttm bana rahtsZlıgımn pskolojık oldgunu söyledı doktor bey ama benm yuzumn şişlıgi belli oluyordu önemsemedi doktor yıne çözüm bulamadm agrılarm devam edyrdu sürekli ama doktora gtmıyordm artkk çünkü çözm bulammştm hiçbryerden en son tekrr şansmı denemk istedm 2016yılında serap hanıma Gttm ilk anda ne oldgunu söyledı ranula ksti kurbagcık hastalgı dedi ben çok üzlmştm ne oldgunu bılmedgm için korkmştm ultrsyn istedı çekldm sonra bana anlattı nasıl bır hastlk nasıl tedavı olacgmı beni gtmm gereken yere yönlendrdı çünkü o hastahnede cerrahı işlem olmuyordu çok teşkkr ederm mükemml bır doktor?? 27-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serap Eren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.